[email protected] +90 539 864 05 18

Youtube Videosu İndirebileceğiniz Site ve Uygulamalar

Video indirme beğendiğimiz videoları bilgisayarımıza ya da cep telefonumuza kaydederek istediğimiz zaman tekrar ulaşabilmemizi sağlar. Youtube ise en popüler video izleme uygulamasıdır. Burada rastladığınız videoları kendi cihazınıza da kaydedebilirsiniz.

Video kaydedebilmeniz için birkaç yöntem vardır ve hepsi de oldukça güvenlidir. Youtube izlerken bir videoyu indirmek istemek birçok kişinin yaşadığı bir durumdur. Geçtiğimiz yıllarda Youtube ücretli üyelik uygulaması ile kişilere ek bir program ya da site kullanmadan videoları indirebilmek imkanı sundu. Fakat ücret ödemeden video indirme yolları da mevcut.

İstediğiniz videoyu hızlı bir şekilde indirebileceğiniz sadece bu iş için oluşturulmuş siteler vardır. İndirmek istediğiniz videonun URL linkini kopyalayıp sitede ilgili kutunun içerisine yapıştırmanız gerekir. Yapıştırdıktan sonra indir butonuna bastığınızda indirme işlemi başlar. Programsız Youtube video indirme için bu siteler yeterli olacaktır.

Siteleri kullandığınız süre boyunca sizden hiçbir ücret talep edilmez. Video indirmeye dair herhangi bir kota da yoktur gün içerisinde istediğiniz kadar indirebilirsiniz. Popüler olan sitelerde hiçbir güvenlik sorunu yaşanmaz. Video indirirken sizden kullanıcı adı ya da şifre gibi özel bilgilerinizi vermeniz istenmez. Ayrıca ilgili siteye üye olmanız da gerekmez. Tek sayfa üzerinden her işlemi birkaç saniye içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarını okuyarak sitenin güvenilirliğine dair bilgi elde edebilir ve videolarınızı bilgisayar ya da cep telefonunuzda saklayabilirsiniz.

Youtube Video İndirme Programı

Youtube videolarını sorunsuz bir şekilde indirebilmek için çeşitli programlar oluşturulmuştur. İşletim sistemine göre farklı programlar vardır. Youtube video downloader yazarak siz de bu programlara erişim sağlayabilirsiniz.

Program aracılığı ile video indirmek istediğiniz zaman yine Youtube sitesi üzerinden ilgili videonun linkini kopyalayarak programa kaydetmeniz gerekir. Programları kullandığınızda videonun çözünürlüğünü istediğiniz gibi ayarlayabilir ve hangi formatta indireceğinizi seçebilirsiniz.

Yüksek kalitede videolar indirmek için genellikle programlar tavsiye edilir. Bazı uygulamalar direkt olarak sizi Youtube sitesine yönlendirir ve kendiniz açıp linki kopyalamanıza gerek kalmaz. Program üzerinden arama yapıp istediğiniz videoyu kısa zaman içerisinde indirebilirsiniz.

Yapabileceğiniz en basit seçenek Youtube üzerinden videonun URL linkini kopyalayarak indirme sitesinden direkt olarak indirmektir. Youtube mp3 dönüştürücü gibi siteler özellikle müzik videoları için kullanılabilir.

Bir şarkıyı dinlerken çok sevdiyseniz fakat klip ile birlikte telefonunuza ya da bilgisayarınıza kaydetmek istemiyorsanız bu site sayesinde mp3 formatına dönüştürerek müzik dinleme uygulamasından rahatlıkla dinlemeye başlayabilirsiniz.

Bu özellik sayesinde indirdiğiniz içerikler telefonunuzda ya da bilgisayarınızda daha az yer kaplar. Üstelik mp3 formatına çevirdiğiniz şarkıları liste haline getirip art arda dinleyebilirsiniz. Video indirmek eğer internetimiz biterse ya da internetin çekmediği bir ortama girersek bizim için hayat kurtarıcı olur. Sevdiğimiz şarkıları playlist yapabilir ya da indirdiğimiz videoları sevdiklerimize izletip eğlenceli zamanlar geçirebiliriz.

Youtube Video Nasıl İndirilir

Her gün milyonlarca kişinin ziyaret ederek video izleyip paylaştığı bir site olan Youtube üzerinden videoları kolayca indirip kaydedebilirsiniz. Youtube mp4 indir yazarak arama yaptığınızda karşınıza pek çok uygulama ve site çıkar.

Popüler uygulamalar oldukça güvenilirdir ve her gün binlerce kişi tarafından kullanılır. Çok beğendiğiniz bir videoyu telefonunuza indirdiğinizde tekrar izlemek istediğiniz zaman internet kotanızdan yememiş olursunuz. Pek çok site uygulaması size kısa sürede videoları indirme fırsatı sunar.

Videoları dilerseniz mp4 dilerseniz de mp3 formatında indirebilirsiniz. En güvenilir uygulamalardan bazıları şunlardır:

  • ClipGrab
  • 4K Video Downloader
  • Fastest Tube
  • All Video Downloader
  • Freemake Video Downloader

Kullanmadan önce uygulamalar ile ilgili yorumları okuyabilirsiniz. Güvenli olduklarından dolayı herhangi bir virüs bulaşma gibi durum yaşanmaz. En kaliteli video indirici olarak popüler sitelerden biri olan 4K Video Downloader yüksek kalitede videolar indirmenizi sağlar.

Günümüzde artık cep telefonlarıyla bile yüksek çözünürlükte videolar çekilebiliyor ve bu programlar sayesinde kalitesinden hiçbir düşme olmadan videolarınızı rahatça indirebilirsiniz. Aynı zamanda mp3 formatında da video indirebilir ve şarkılarınızı listeleyebilirsiniz.

Bazı uygulamaların ücretli özellikleri de vardır fakat genellikle indirme programları ücretsiz olarak hizmet verirler. Ek özelliklerden faydalanmak isterseniz ücretli üye de olabilirsiniz. Bazı uygulamalar direkt yönlendirme yaptığı için kopyala yapıştır yapmak zorunda kalmaz ve işlemlerinizi daha hızlı halledersiniz. Tüm uygulamalar son derece güvenilirdir.

instbrd

Your Turn To Talk

Leave a reply:

Your email address will not be published.